Silver partner
6
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
3
Рекламна активність
2831
Останній візит на сайт
вчора
Доброго дня, мене звати Олег.
Я експерт з нерухомості міста Київ, в Агентстві Нерухомості "FlatPrime" - www. flatprime. ua

В основі концепції моєї роботи лежить індивідуальний підхід до кожної людини, яка звернулася до мене.

Чесність, оперативність та результат – саме ці три фактори дозволяють досягати необхідного результату для моїх клієнтів.

Сумніваєтесь?
Виклик прийнятий!

Чекаю на ваш дзвінок!!!

Продаж квартир (3)

  • 80 000 $
    1 397 $/м²

    Віталія Скакуна вул. (Академіка Каблукова), 9

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Відрадний
    3 кімнати
    57 / 43 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1962 рік побудови
    вчора
    3-кімнатна квартира, в яку хочеться повернутись додому (вул. Віталія Скакуна (колишня Академіка Каблукова), поруч зі швидкісним трамваєм. Є квартири “просто квадратні метри”. А є квартири з атмосферою. Саме така — тут тихо, багато світла, зелений двір за вікном і відчуття нормального спокійного життя без міського шуму та метушні. І головне — над вами немає сусідів. Ніхто не ходить по голові, не грюкає меблями серед ночі й не влаштовує нескінченні ремонти зверху. Для Києва це розкіш, яку починаєш особливо цінувати з часом. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку — завдяки цьому тут більше тиші, світла та приватності. Про квартиру: — 3 кімнати — 57,2 м² — зручне планування —...
    Рієлтор
  • 48 000 $
    1 221 $/м²

    Новопольова вул., 106-А

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Відрадний
    1 кімната
    39 / 21 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    1979 рік побудови
    вчора
    Продається світла та функціональна 1-кімнатна квартира в Київ, вул. Новопольова, 106-А (Солом’янський район). Характеристики: Загальна площа — 39,3 м² Житлова кімната — 20,6 м² Кухня — 7,9 м² Поверх — 7 із 9 Квартира у задовільному стані, не потребує ремонту — можна одразу заїжджати або здавати в оренду. Переваги: Зручний середній поверх Централізоване опалення Раціональне планування Світла простора кімната Хороший варіант як для життя, так і для інвестиції Тихий житловий масив, поруч зупинки транспорту, магазини, школи, дитячі садочки. Зручне сполучення з центром міста. Без комісії для покупця. Телефонуйте і я відповім на Ваші запитання та організую перегляд. Готовий допомогти Вам купи...
    Рієлтор
  • 58 999 $
    1 093 $/м²

    Лариси Руденко вул., 7

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Позняки Осокорки
    2 кімнати
    54 / 30 / 8 м²
    поверх 6 з 10
    1995 рік побудови
    вчора
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!! 2-кімнатна квартира на Позняках! Ціна нижче ринку для швидкого продажу. 54 м² з хорошим плануванням — ідеальний варіант під сучасний ремонт без переплати за старі меблі, “втомлений” інтер’єр та демонтаж старого ремонту. ✔ 6 поверх із 10 ✔ Роздільні кімнати ✔ 54 м² загальної площі ✔ Кухня 7,8 м² ✔ Можливість перепланування ✔ Будинок у хорошій локації ✔ До метро Позняки — 5 хвилин пішки Квартира повністю під ремонт — а це означає: — не треба платити за чужий “ремонт 2000-х” — можна одразу зробити квартиру під себе — відмінний варіант як для життя, так і під оренду чи перепродаж Локація реально одна з найкращих на Позняках: • поруч ТРЦ River Mall • магазини, кафе, шко...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.